Odkazy instalace STELA Lite

Stažení a poznámky k instalaci
www.google.cz
seznam.cz» do nového okna
#
Stažení
STELA Lite Demo - jeden zaznamenávaný akustický signál. Umožňuje vyzkoušení software bez HW klíče. Funkce programu jsou sice omezeny, ale případný zájemce vidí možnosti, které program poskytuje.
Software, uvedený dále, již vyžaduje HW klíč a funkce programu nejsou omezeny.
STELA Lite 01 (mono) - jeden zaznamenávaný akustický signál.
STELA Lite 02 - dva zaznamenávané akustické signály.
Po dekompresi souboru rar vložte HW klíč a spusťte soubor "Setup.exe". Nejdříve ale dočtěte tuto stránku do konce.
Zapojení
    Zapojení je na obrázcích ve složce „\DOC“ nainstalovaného SW STELA.
  • Analogový telefon se zapojuje podle obrázku "StelaTFA200.jpg". Nahrávaný signál se snímá přímo z telefonní linky.
  • Digitální telefon se zapojuje podle obrázku "StelaTFA100d.jpg". Nahrávaný signál se snímá z telefonního sluchátka, kde je k dispozici analogový signál.
  • Radiostanice a další se zapojují obdobně jako digitální, signál je již "odbočený", takže se vynechá kabel pro vrácení signálu.

V obou případech se krabička STELA a telefon propojí speciálním dodávaným kabelem, který má na jedné straně kostičku 4/4 kontakty a na druhé 6/4 kontakty. Telefony po zapojení již fungují a krabička ještě není napájená. Druhý speciální dodávaný kabel má na jedné straně kostičku 6/4 kontakty a na druhé straně Jack 3,5 mm s paralelně připojeným kabelem do USB portu. Jack 3,5 mm zasuňte do vstupu „Vnější zdroj“ – modrá zásuvka. V SW STELA vyberte „Vstup vnějšího zdroje“. Ve Windows „Ovládání záznamu“ vyberte rovněž „Vstup vnějšího zdroje“ a nastavte hlasitost skoro naplno. Naopak v „Ovládání hlasitosti“ (přehrávání) zvolte ztlumit „Vstup vnějšího zdroje“ nebo stáhnout na minimum, aby nebyl nahrávaný signál slyšet z reproduktorů.

Operační systém
Pokud instalujete SW STELA a máte operační systém Windows 7, čtěte následující!

V žádném případě neinstalujte do „C:\Program Files\...“!
Systém neumožňuje přístup do složek jiným programům než nainstalovaným, takže nahrávky pak nevidíte ani Průzkumníkem, ani je Windows Media Player nemůže přehrát. Pomoc je snadná. Nainstalujte jinam, například do „C:\Telefon\Nahr\Stela …“. Nebo, kdo chce, může se poprat s nastavením práv.

Před instalací vložte HW klíč do USB portu a spustí-li se "Průvodce nově rozpoznaným hardwarem", nepoužijte doporučenou volbu, ale průvodce stornujte. Pak teprve spusťte, nebo pokračujte, v instalaci SW STELA. Ta si vše potřebné pro HW klíč (HASP) zajistí sama. Starší instalátory SW STELA to pro nové systémy neumí, použijte jeden z odkazů (jsou stejné jako nahoře):
STELA Lite 01 (mono) - jeden zaznamenávaný akustický signál.
STELA Lite 02 - dva zaznamenávané akustické signály.
Po dekompresi souboru rar použijte následující soubory. V případě potřeby samostatné instalace klíče HASP použijte soubor "HaspDInst.exe" (8,5 MB), spuštěný s parametrem -i což provede dávkový soubor "HaspInstall.bat", stačí na něj zaťukat. "HaspDInst.exe" můžete spustit i s parametrem -h nebo -help. Odinstalování pak s parametrem -r .

V případě, že potřebujete vzdálenou pomoc, je možno použít www.teamviewer.com.
stáhněte si program OrcaHelp.exe, velikost: 166 kB. Je určený pro vzdálenou pomoc zákazníkovi, připojenému k Internetu. Je to nástroj (Ultra VNC), podobný nástroji MS Windows pomoc příteli, s tím rozdílem, že OrcaHelp.exe používá pevné nastavení IP adresy serveru v naší firmě. Vzdálená plocha, klávesnice a myš.
Může se hodit
Stela Recorder 02 s monitorem 2.0 - sleduje stav záznamu - instalační .exe.
Neuložené nahrávky aneb co dělat jsou-li ve složce "Recorded" soubory s příponou "blb"? Možnost zapsání komentáře do názvu soubru.
Výpočet offsetu pro zadání zvukového zařízení (čísla karty) do souboru .ini.
Testovací program "TestSCAndMixer.exe" pro zjištění čísla karty v počítači.
www.google.cz» Google | nové okno» | about:Tabs» pak zapnout "InPrivate"» nebo rovnou Ctrl+Shift+P
-MK-   © 2019.-03.-20.; 2016.-09.-12.
Odkazy-instalace-STELA-Lite.htm